Показать меню
Reģistrācija Atsauksmes                                                                                                              

Mercedes-AMG C 63 būs komplektēti ar V8 motoru

LV / Auto zinas [edit]
01.10.2019    11 522
Mercedes-AMG-tas ir zīmols, kas saistās ar adrenalīnu, spēcīgu iezīmes un baigi skaļiem šāvieniem no izpūtēja. Diemžēl, viss labais kādreiz beidzas, un tas attiecas arī uz jaudīgākais AMG versiju. Saskaņā ar uzticamiem avotiem, inženieri Affalterbach plāno pakāpeniski īstenot savu модельную līniju, bet pirmais sarakstā ir " Mercedes-AMG C 63, kura V8 benzīna aizstās jauns 2 litru dzinējs M139.

 Nepatīkamas ziņas jau cirkulēja internetā, un nav nekā pārsteidzoša tajā, ka fani zīmola vairāk nekā neapmierināta. Tomēr šeit ir grūti vainot ražotāja, kas vienkārši mēģina iet kopsolī ar uzspiestām normām izplūdes gāzu. Pirmajā rindā izrādījās modeļa C 63, kas savā топовом versija ir aprīkota ar 4 litru V8 ar jaudu, kas pārsniedz 500 k. s. diemžēl, šāda lietu kārtība saglabāsies tikai pirms 2022 gadā, tas ir, līdz parādās nākamās paaudzes C-klases.
 Tad 4 litru V8 būs aizstājis jaunais 2 litru dzinējs, M139, kas iedarbina kompakto modeli AMG, t.i., 45 S un CLA 45 S. Vieni teiks, ka tas ir parasts 2 litru dzinējs, taču patiesībā tas ir jaudīgs četru cilindru agregāts, kas līdz šim ir darīts. Radošie 421 l. s. un 500 Nm griezes momentu, kas ļauj kaķene 45 no 0 līdz 100 km/h 3,9 sekundēs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
0
0
Saistītās ziņas
Pirmizrāde apvidus auto Mercedes-AMG One, diemžēl nākotnes pircējiem, tika atlikta. Saskaņā ar ražotāja, tas, diemžēl, ir nepieciešams, lai varētu noskaidrot vēl vairākus jautājumus.
Mercedes-AMG iepazīstināja ar pašreizējo E 63 gandrīz pirms trim gadiem, tomēr strauji mainās tendences un saspringta konkurence piespieda vācu ražotāja uzlabot savu produktu.
Pēdējā laikā pie minivenu nav viegla dzīve. Šie praktiskas un ļoti saprātīgu ģimenes auto zaudē reitingu pārdošanas moderns
Izpilddirektors Daimler Ola Каллениус auto izstādē ķīnas pilsētā Guangzhou apstiprināja, ka, neskatoties uz daudzajām baumām, jaunais Mercedes-Benz S-Class būs pieejams ar V12 dzinēju.
Widlasta, 12 cilindru spēka agregāts ražošanas Mercedes, ir unikāls motoru top-klases Mercedes S jau gandrīz 30 gadus. Viss norāda uz to, ka nākamās paaudzes limuzīns saņems jaudīgu sirds un beigās
Aptauja
Лучший Mercedes-Benz?