Показать меню
Reģistrācija Atsauksmes                                                                                                              

Mercedes-Benz GLE 300D 4Matic var nopirkt Latvijā

LV / Auto zinas [edit]
10.09.2019    11 310
Mercedes atzina, ka apzīmējums 250d tas ir pārāk maz, lai GLE uzlicis 2 litru dīzeļa simbols 300d. Dzinējs attīsta 425 zirgspēku, bet pats galvenais, ka auto ir gandrīz 5 metrus garš. Varbūt jums ir nepieciešams iet kopsolī ar laiku un pārstāt domāt par rindu четверках kā par motoriem, kas paredzēti transportlīdzekļiem. Iespējams... bet ne par godu šo testu. Mercedes - Benz GLE 300D-lielisks auto, kuram pietrūkst tādu pašu labu dzinēju.

Gadījums, kuru es testē, bija diezgan pienācīgu aprīkojumu, tāpēc viņš izskatījās tā, it kā viņš ieradās Latvijā no Floridas. Uz GLE ir kaut kā asv, lai gan tas ir veidots no A līdz z Vācijā. Uz klāja auto būtu kvalitatīva āda un pilnu paketi drošības sistēmas. Skaņas sistēma Burmester ļāva purns darbu dīzeļdzinēju, kas, manuprāt, bija pārāk dzirdama.
Ar darba kultūru problēmu nav, bet pie zemiem apgriezieniem agregāts rada tikai skaņu fona. Problēma ir tā, ka tas ir reti darbojas uz zemiem apgriezieniem. Pie 2500 apgriezieniem minūtē pie motora nav pietiekami daudz jaudas, lai dinamiski vadīt Mercedes svaru 2170 kg Automātiskā ātrumkārba maina pārnesumskaitļi, kad uzskata to par pareizu soli, kā tas notiek un apkārtnē 2700-3000 rpm, pie mēreni dinamiska braukšana.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
0
0
Saistītās ziņas
Ja jums ir maiss ar naudu, liela ģimene, un jums ir atkarīgi no sporta emociju, jums ir paveicies, jo tirgū ir parādījies jauns spēlētājs. Debijas Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+,
Pirmizrāde apvidus auto Mercedes-AMG One, diemžēl nākotnes pircējiem, tika atlikta. Saskaņā ar ražotāja, tas, diemžēl, ir nepieciešams, lai varētu noskaidrot vēl vairākus jautājumus.
Saprātīgs darbības rādiuss, maksimālais ātrums ir 160 km / h un nav kompromisu attiecībā uz iekārtotu telpu salonā. Mercedes ir EQV, tas ir, elektriskā van, kas uz papīra izskatās diezgan daudzsološi.
Widlasta, 12 cilindru spēka agregāts ražošanas Mercedes, ir unikāls motoru top-klases Mercedes S jau gandrīz 30 gadus. Viss norāda uz to, ka nākamās paaudzes limuzīns saņems jaudīgu sirds un beigās
Mercedes-Benz 300D Adenauer bija izlikta pārdošanā. Pilnībā restaurēta un kārtīgs auto ir jāmaksā mazāk nekā par 90 000 eiro, taču diez vai ir vērts brīnīties par šādu summu.
Aptauja
Лучший Mercedes-Benz?