Показать меню
Reģistrācija Atsauksmes                                                                                                              

Mercedes-Benz A 250 e: test drive

LV / Auto zinas [edit]
09.08.2019    11 397
Salonos Mercedes-Benz markas var pasūtīt jau Mercedes A-Klases 250 e ar hibrīda piedziņu plug-in. Augstsprieguma li-ion akumulators ar ietilpību 15,6 kw h būtu jāļauj nobraukt pat līdz 68 kilometriem (WLTP) uz vienu un to pašu elektroenerģijas. Cik vien ātri un cik daudz ir vismazākā hybrid zvaigzne? Mēs piedāvājam pilnīgi th cenu lapa Mercedes klase A.

Mercedes-Benz A-Class 250 e - joprojām viens низкоуглеродистый auto zem zīmes, Mercedes, kas pieder pie ģimenes elektrotransportu modeļu EQ Power. No ārpuses nekas nav mainījies, izņemot to, ka no labās puses parādījās papildu amortizatoru pret "degvielas".

Zem раскладушкой, protams, ir uzlādes kontaktligzda, jo-ņem vērā-tas ir hibrīda plug-in, kas ļauj uzlādēt высоковольтную akumulatoru no ārējā strāvas avota (piemēram, no mājas rozetes vai pilsētas uzlādes stacijas).

Par piedziņa hibrīda kompakts atbild benzīna agregāts 1.3 turbo ar jaudu 160 zs s. un elektromotors, kas rada papildu 102 k. s. Kopējā sistēmas jauda ir šāda tandēms ir 218 zs s. un 450 Nm griezes momentu. Iespaidīgs spēks, kas nonāk uz priekšējiem riteņiem ar 8-pakāpju transmisiju ar dubulto sajūgu 8F-DCT.
Šāda kombinācija ļauj klasei A 250 e nekavējoties reaģēt uz komandas vadītāja un paātrina gaitu no 0 līdz 100 km/h 6,6 s. Maksimālais ātrums savukārt ir 235 km / h.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
0
0
Saistītās ziņas
Ja jums ir maiss ar naudu, liela ģimene, un jums ir atkarīgi no sporta emociju, jums ir paveicies, jo tirgū ir parādījies jauns spēlētājs. Debijas Mercedes-AMG GLS 63 4MATIC+,
Pirmizrāde apvidus auto Mercedes-AMG One, diemžēl nākotnes pircējiem, tika atlikta. Saskaņā ar ražotāja, tas, diemžēl, ir nepieciešams, lai varētu noskaidrot vēl vairākus jautājumus.
Saprātīgs darbības rādiuss, maksimālais ātrums ir 160 km / h un nav kompromisu attiecībā uz iekārtotu telpu salonā. Mercedes ir EQV, tas ir, elektriskā van, kas uz papīra izskatās diezgan daudzsološi.
Pēdējā laikā pie minivenu nav viegla dzīve. Šie praktiskas un ļoti saprātīgu ģimenes auto zaudē reitingu pārdošanas moderns
Latvijas salonos Mercedes-Benz var pasūtīt jaunās paaudzes Mercedes GLE Coupe. Aktīvā transmisija 4MATIC, spēcīgs un piedziņas riteņu bāze, īsāka salīdzinot ar GLE 60 mm, nodrošina dinamisku
Aptauja
Лучший Mercedes-Benz?