Показать меню
Reģistrācija Atsauksmes                                                                                                              

Mercedes-Benz Vision VKS: autonomija, elektrificēšana un jaunu dimensiju luksusa

LV / Auto zinas [edit]
05.04.2020    11 490
Starp elektrisko un luksusa automašīnu turpmāko pievienojās tieši Mercedes-Benz Vision VKS. Tas ir pilnībā elektrisko kupeja premium segmentā, kas ar savu izskatu atgādina kaut ko līdzīgu kosmosa kuģi.

Nebijušu," sastieptas "proporcijas Vision VKS, kas veido tā saucamo" vienu loka", liek studijas auto pārsūtīt valodu, dizaina un progresīvu luksusa Mercedes ģimenes EQ jaunu dimensiju. Gludas, bet uzreiz stipri "molded" līnijas virsbūves piešķir paraugam majestātisks skats – uz ideālu harmoniju, tās apvieno greznu kuplumu ar vēja eleganci.

Futūristisks risinājumi ietver atstarotāji DIGITAL LIGHT ar četriem moduļiem hologrāfisko lēcas, integrētas nepārtrauktu 360 grādu gaismas joslas. No vienas puses, tie rada tipisks Mercedes mīksts ārējais izskats, bet no otras-ļautu praktiski neierobežotu apgaismojuma iespējas un piedāvā perspektīvu par to, ko mēs varam sagaidīt no nākotnes konfigurācijas apgaismojuma automašīnu Mercedes-Benz.
Kabīne VISION VKS vērš iedvesmu no pasaules luksusa jahtu. Skaidrs, šķidrā idioma dizaina ļāva izveidot jaunu mīkstuma līmenis, un līdz ar to arī jaunu interpretāciju redzējumu mūsdienu greznība.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
0
0
Saistītās ziņas
Neticams jaunums vācijas markas ir Mercedes-Maybach GLS 600. Šis auto apvieno virsbūves dizainu un tehnisko uzbūvi Mercedes GLS ar greznību topa limo zem logo marku Maybach.
Šajā gammā vācu ražotāja zīmē zvaigznes parādījās divi lieli jaunumi. Jaunu seju GLE, mēs tikāmies gandrīz gadu atpakaļ, taču tagad ir pienācis laiks, lai varianta kupeja.
Saprātīgs darbības rādiuss, maksimālais ātrums ir 160 km / h un nav kompromisu attiecībā uz iekārtotu telpu salonā. Mercedes ir EQV, tas ir, elektriskā van, kas uz papīra izskatās diezgan daudzsološi.
Pēdējā laikā pie minivenu nav viegla dzīve. Šie praktiskas un ļoti saprātīgu ģimenes auto zaudē reitingu pārdošanas moderns
Mūsdienu stipri pasaulē maz nestandarta automašīnu, kas ir veiksmīga un ievērojama mantiniekiem savu ikonu priekšgājējiem. Uz šo
Aptauja
Лучший Mercedes-Benz?