Показать меню
Reģistrācija Atsauksmes                                                                                                              

Mercedes-Maybach S klase lepojas ar jaunām iespējām

LV / Auto zinas [edit]
05.12.2020    1822
Jaunā Mercedes-Maybach S klase sabiedrībai var lepoties ar jaunajām iespējām, kuras tagad ir iekļautas automašīnas pamataprīkojumā. Mēs runājam par divkrāsu virsbūves krāsu, stilīgām vertikālām radiatora restēm, lieliskiem panorāmas logiem un palielinātu C stabu. Tomēr tas nebūt nav pilnīgs visu pieejamo jauninājumu saraksts.
Tehniskā aprīkojuma ziņā Mercedes-Maybach atkārto parasto S klasi. Galvenās atšķirības ir dārgākā un greznākā salona apdare, kā arī papildu iespējas. Viņu sarakstā ir arī 15 kilovatu ISG starteris, kas ievērojami vienkāršo motora iedarbināšanas procesu. Tajā pašā laikā automašīna var lepoties ar pilnpiedziņu un nedaudz paplašinātiem izmēriem.

Kas attiecas uz motoru, zem motora pārsega atradīsim ar turbokompresoru aprīkotu astoņu cilindru motoru, kas ražo 503 ZS, kas ir līdzvērtīgs 700 N * m griezes momentam. Tajā pašā laikā ir arī ierobežota izlaiduma modelis, kas aprīkots ar sešu litru V12 motoru.
Starp iespējām ir arī vērts izcelt adaptīvo hidraulisko balstiekārtu, kontrolētu aizmugurējo tiltu, spoguļu projektorus un daudzas citas ērtas mikroshēmas. Iepriekšēja pasūtīšana modelim jau notiek pilnā sparā, bet tirdzniecība sāksies 2021. gada pirmajā ceturksnī.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
0
0
Saistītās ziņas
Vēl viens superauto no AMG tūninga studijas pārtrauca uzņēmuma krājumus un devās uzart sacīkšu trases plašumus, lai veiktu pirmos jūras izmēģinājumus. Mercedes-AMG One koncepcija tika izlaista 2017.
Neticams jaunums vācijas markas ir Mercedes-Maybach GLS 600. Šis auto apvieno virsbūves dizainu un tehnisko uzbūvi Mercedes GLS ar greznību topa limo zem logo marku Maybach.
Pēdējā laikā pie minivenu nav viegla dzīve. Šie praktiskas un ļoti saprātīgu ģimenes auto zaudē reitingu pārdošanas moderns
Izpilddirektors Daimler Ola Каллениус auto izstādē ķīnas pilsētā Guangzhou apstiprināja, ka, neskatoties uz daudzajām baumām, jaunais Mercedes-Benz S-Class būs pieejams ar V12 dzinēju.
Widlasta, 12 cilindru spēka agregāts ražošanas Mercedes, ir unikāls motoru top-klases Mercedes S jau gandrīz 30 gadus. Viss norāda uz to, ka nākamās paaudzes limuzīns saņems jaudīgu sirds un beigās
Aptauja
Лучший Mercedes-Benz?