Показать меню
Reģistrācija Atsauksmes                                                                                                              

Ss.com nav viss, pirkt Mercedes visdrošāk dalder.lv

LV / Auto zinas [edit]
14.01.2022    1150

Starp sludinājumu portāliem savu vietu nišā jau ilgstoši noturējis ss.com, kas savulaik bija pazīstams ar nosaukumu ss.lv. Diemžēl šajā sludinājumu vietnē auto iegādes pieredze ne vienmēr ir tā labākā - negodprātīgi tirgotāji, no avarējušiem auto kopā salikti modeļi un visādi citādi bojātas automašīnas. Turklāt pašā platformā nav nodrošinātas papildus funkcijas, kas šādas nepatīkamas pieredzes palīdzētu novērst un brīdinātu citus potenciālos pircējus par nekvalitatīvu auto tirgošanu. Jāatzīst, ka tautā populārais portāls ir novecojis un turklāt arī sludinājumu ievietošana tajā ir daudz dārgāka kā citur.

Kāpēc gan arvien turpinām to izmantot, kamēr pieejamas daudz inovatīvākas un mūsdienīgākas sludinājumu vietnes? Viens no inovācijas līderiem sludinājumu portālu jomā ir dalder.lv, kurā pirkt Mercedes, kā izrādās, ir visdrošāk.

Laiks pārmaiņām

Ieradumi veidojušies evolūcijas ceļā, lai ietaupītu enerģiju. Ja kaut kas jau ir kļuvis par ieradumu, tas aiztaupa smadzenēm papildus piepūli, jo par to vairs nav jāpiedomā. Arī ss.com izmantošana tautā jau kļuvusi par ieradumu, un pārslēgšanās uz ko jaunu sākotnēji prasa iedziļināšanos. Tomēr pārskatīt ieradumus ir to vērts, lai uzlabotu savas dzīves kvalitāti, un šajā gadījumā - lai nākonē pērkot Mercedes-Benz, būtu augtāka varbūtība to iegādāties veiksmīgi, nenožēlojot ieguldīto naudu.

Kvalitatīva alternatīva sludinājumu portāliem jau sen bija nepieciešama, un dalder.lv ne vien nodrošina iespēju ievietot sludinājumus bez maksas, bet pārspēj visus citus konkurentus arī inovāciju ziņā.

Kāpēc ar dalder.lv ir drošāk?

Sludinājumu portālā dalder.lv iegādāties auto ir drošāk galvenokārt 2 iemeslu dēļ: katram pārdevējam ir sava mājaslapa (kas ļauj pārliecināties par tirgotāja identitāti) un šajā mājaslapā viena no sadaļām ir atsauksmes (kas nodrošina iespēju iepazīties ar citu pircēju pieredzi).

Reģistrējoties portālā, automātiski tiek izveidota lietotāja mājaslapa - to vēlāk var atrast gan dalder.lv meklētājā, gan tā pievienota katram lietotāja ievietotajam sludinājumam. Šādu mājaslapu iegūst kā pircējs, tā pārdevējs, un tā var tikt izmantota gan kā pircēja, gan pārdevēja profils vienlaikus - vadoties pēc nepieciešamības.

Ieguvēji ir kā auto pircēji, tā pārdevēji, jo abām darījumā iesaistītajām pusēm iespējams iegūt plašāku informāciju vienam par otru. Atsauksmēs lasīt var gan to, kāds pircējs, gan pārdevējs ir konkrētais lietotājs. Un pēc katra darījuma savu komentāru un vērtējumu 5 zvaigžņu sistēmā var atstāt abas darījumā iesaistītās puses. Tāpat tas sniedz pilnvērtīgāku informāciju nākamajiem pircējiem un pārdevējiem, kas varēs ne vien lasīt atsauksmes, bet arī pārliecināties par atsauksmes ievietotāja identitāti.

Pieņemama Mercedes-Benz cena

Jo īpaši noderīga funkcija īstās automašīnas meklējumos ir filtru izveide, pateicoties kurai iespējams saņemt paziņojumus par atbilstoša sludinājuma ievietošanu. Nepieciešams izvēlēties konkrētu Mercedes-Benz modeli un lapas augšdaļā ievadīt konkrētus kritērijus, tajā skaitā, kāda ir pieņemamā Mercedes-Benz cena, nosakot tās griestus. Paziņojums par jaunu, atbilstošu sludinājumu tiek nosūtīts vispirms pašā dalder.lv lapā paziņojumu sadaļā, kā arī 24h laikā uz e-pastu, ja portālā sludinājums vēl nav ticis pamanīts.

Kā izvēlēties lietotu Mercedes-Benz?

Dalder.lv lietotas automašīnas modeļa iegādi ievērojami atvieglo jau minētās tirgotāju mājaslapas un atsauksmju sadaļas pieejamība. Tādā gadījumā jo sevišķi noderīgi ir iepazīties ar citu sadarbības pieredzi. Ir privātpersonas, kurām lietotu auto tirgošana ir kļuvusi par biznesu, un te nu iespējams arī uzķerties uz krāpnieciskiem piedāvājumiem (ar sliktas kvalitātes auto no ārzemēm).

Svarīgi, ka dalder.lv jebkurš no tirgotājiem reģistrējies ar apziņu, ka vēlāk par darījumu varēs atstāt atsauksmi. Šis fakts par sevi jau norāda uz pārdevēja godprātību un darījuma caurspīdīgumu, sniedzot lielāku drošības sajūtu, ka auto trūkumi netiks apslēpti. Bet ja pārdevējs apzināti vēlējies apmānīt klientu, atšķirībā no citiem sludinājumu portāliem, dalder.lv tas nepaliks noklusēts, jo savā rūgtajā pieredzē būs iespējams dalīties.

Iegādājoties lietotu automašīnu papildus atsauksmju sadaļas apskatīšanai jebkurā gadījumā noteikti jāvienojas par auto diagnostiku. Ja pārdevējs to atsaka, tas ir pietiekams arguments, lai apšaubītu viņa uzticamību. Auto diagnostikas laikā ne vien servisa mehāniķis veic vizuālu apskati, bet arī pieslēdz auto pie datorsistēmas, kas kodu veidā atspoguļo noteiktus auto bojājumus. Šī pārbaude ļauj prognozēt, cik drīz būs nepieciešams remonts, kāds ir patiesais auto stāvoklis, cik nākotnē izmaksās tā labošana un cik vēl ilgi auto provizoriski kalpos.

Sākums biznesam

Bezmaksas mājaslapas izveide un sludinājumi dalder.lv tāpat nodrošina vietu reklāmai gan pieredzējušiem, gan jauniem uzņēmējiem. Tiem, kas vēlas uzsākt savu auto biznesu, šajā sludinājumu portālā pieejami visi nepieciešamie rīki, lai radītu profesionālu iespaidu. Katra lietotāja mājaslapā ir kontaktu, sludinājumu un atsauksmju sadaļa, bet biznesa profilos - arī “Par mums” sadaļa.

Savas mājaslapas izveide un uzturēšana prasa gan finansiālus ieguldījumus, gan laiku, tomēr inovatīvajā platformā tas notiek vien pāris sekunžu laikā, jo šis process ir automatizēts, turklāt - par velti. Ne vien dalder.lv iespējams kļūt par Mercedes-Benz pārdevēju, bet realizēt biznesu arī citās sfērās, piemēram, auto mazgāšana, remonts, apdrošināšana, reklāma, rotāšana, utt. Ja līdz šim uzsākt ko savu licies pārāk sarežģīti no reklāmas viedokļa, tad dalder.lv ievērojami šo procesu atvieglo, nodrošinot platformu, kur par sevi ne vien pastāstīt, bet arī to darīt profesionālā veidā.

Atsauksmēm ir nozīme!

Dalder.lv dēvē arī par tirgus platformu, jo vienuviet pieejama plaša tirgotāju bāze visdažādākajās nozarēs, turklāt - tiek veicināta komunikācija starp pircēju un pārdevēju. Uz katru ievietoto atsauksmi profila īpašniekam arī iespējams sniegt savu atbildi komentāra veidā. Pateicoties tam, arī negatīvas atsauksmes iespējams ievirzīt pozitīvā gultnē. Ja pārdevējs izrāda patiesu interesi un vēlas, lai klients saņemtu vislabāko pieredzi, pēcāk iespējams novērst trūkumus un nākotnē uzlabot pakalpojuma kvalitāti.

Klienti, kas iepazīstas ar atsauksmēm pie pārdevēja profila, novērtēs, ja pārdevējs būs spējīgs atzīt savu kļūdu, atvainoties un, iespējams, turpat komentāra veidā norādīt risinājumu. Tādējādi arī atsauksmes ievietotājs var izmainīt savu viedokli un publicēt jau pavisam citu! Savukārt, citiem potenciālajiem pircējiem tas parādīs, ka nepatīkamas situācijas vai kļūdas gadījumā pārdevējs nepaliks vienaldzīgs. Rezultātā uzticība pārdevējam tikai tiks vairota.

Pētījumi parāda, ka pircēji vislabprātāk izmanto mājaslapas, kurās atsauksmju sadaļa ir pieejama, jo tas ļauj pārliecināties par tirgotāja godprātību. Turklāt iegūst jebkurš pārdevējs, jo pat 1 atsauksmei piemīt spēks, kas var ievērojami palielināt pārdošanas apjomus un piesaistīt jaunus klientus.

Jauna lapa sērfošanai

Starp visiem sociālo tīklu profiliem, ko šodienas interneta iespējas piedāvā pārvaldīt, dalder.lv ir noderīga alternatīva biznesa vidē. Zināma līdzība starp sociālajiem tīkliem arī te ir saskatāma, jo meklētājā lietotājus var atrast pēc to vārdiem un uzvārdiem vai uzņēmuma nosaukuma, tāpat mājaslapā ir vieta fona un profila attēlam.

Vēloties uzzināt, kas notiek tuvākajā apkaimē un kāda ir tirgus situācija, dalder.lv ir uzticama vieta, kur meklēt informāciju. Katram novadam šajā lapā ir savs sludinājumu dēlis visdažādākajās kategorijās. Un tostarp tie, kas pērk Mercedes-Benz, var uzmeklēt pārdevēju, kas atrodas ģeogrāfiski visizdevīgākajā lokācijā, tuvāk mājām.

Turklāt pārskatīt piedāvājumus dalder.lv aizņem mazāk laika kā citviet. Pateicoties jau minētajiem filtriem, meklēšanas laiku būtiski iespējams samazināt. Saglabājot konkrētus kritērijus, jau gatavos filtrus var atrast filtru sadaļā. Tāpat ar zvaigznīti iespējams saglabāt savus favorītsludinājumus, līdz ar to nebūs tos atkārtoti jāmeklē, caurskatot no jauna dažādas sludinājumu portāla sadaļas.

Tomēr atvērt dalder.lv nenozīmē pazust gluži kā melnajā caurumā teju hipnotizētā stāvoklī skatoties vienu smieklīgo kaķu video pēc nākamā gluži kā Facebook. Izveidojot filtrus, portālu varēs atvērt tikai tad, kad parādījies vēlamajiem kritērijiem atbilstošs sludinājums! Un lai arī šī ir jauna lapa sērfošanai, šī beidzot ir arī vietne, kas gādājusi par to, lai tās pārlapošana nedraudētu aizņemt visu dienu!

Profesionāli, inovatīvi un izdevīgi gan laika, gan naudas izteiksmē. Ja vēl neesi reģistrējies, tu palaid garām virkni priekšrocību, ko citi sludinājumu portāli piedāvāt nespēj! Tāpēc aicinām pievienoties lietotāju pulkam un veidot drošāku auto darījumu nākotni jau šodien!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
0
0
Saistītās ziņas
Mercedes-AMG-tas ir zīmols, kas saistās ar adrenalīnu, spēcīgu iezīmes un baigi skaļiem šāvieniem no izpūtēja. Diemžēl, viss labais kādreiz beidzas, un tas attiecas
Pirmizrāde apvidus auto Mercedes-AMG One, diemžēl nākotnes pircējiem, tika atlikta. Saskaņā ar ražotāja, tas, diemžēl, ir nepieciešams, lai varētu noskaidrot vēl vairākus jautājumus.
Šajā gammā vācu ražotāja zīmē zvaigznes parādījās divi lieli jaunumi. Jaunu seju GLE, mēs tikāmies gandrīz gadu atpakaļ, taču tagad ir pienācis laiks, lai varianta kupeja.
Widlasta, 12 cilindru spēka agregāts ražošanas Mercedes, ir unikāls motoru top-klases Mercedes S jau gandrīz 30 gadus. Viss norāda uz to, ka nākamās paaudzes limuzīns saņems jaudīgu sirds un beigās
Mercedes-Benz 300D Adenauer bija izlikta pārdošanā. Pilnībā restaurēta un kārtīgs auto ir jāmaksā mazāk nekā par 90 000 eiro, taču diez vai ir vērts brīnīties par šādu summu.
Aptauja
Лучший Mercedes-Benz?